DR PEN

 DR PEN

DERMA PEN / DR PEN

    UYGULAMA

      Pırıldayan, sağlıklı ve lekesiz bir tene sahip olmanın yanı sıra kırışıklıklardan arınmış elastik bir cilde sahip olmak da bayanlar için oldukça önemlidir. Fakat zaman içinde oluşan kırışıklıklar, güneş lekeleri ve sivilce izler sebebi ile ciltte sıkıntılar oluşabilir. Zaman içinde oluşan bu sıkıntılı durumlar için maskelerin ve bakımların fayda vermediği nokta da derma pen tedavisi imdadınıza yetişiyor. Lazer uygulamasında bulunan cildin soyulma ve üst tabakanın zarar görmesinin olmadığı derma pen tedavisi lazer uygulamasında olan yaz aylarında tedavi edilememe sıkıntısını da ortadan kaldırıyor. Böylelikle her mevsim tedavinizi yaptırmanız mümkün hale gelebiliyor.

      Uygulama öncesinde cilt temizlenir ve sonrasında tedavi yapılacak olan bölge saf hidrolik asit uygulanıyor. Uygulama cihazı ile oldukça küçük olan iğneler cilde giriş yaparak tedavi edilme başlanır.

Derma Pen Tedavisi Kimler Uygulanabiliyor?

    Derma pen tedavisi tüm cilt tiplerine uygulanabilen bir tedavi yöntemidir. Lazer uygulamasında tedavi edilemeyen koyu tenlerde derma pen uygulaması ile tedavi edilebiliyor. Özellikle ince deri olduğu için uygulanması sakıncalı olan boyun, kol içi gibi bölgelerde de bu tedavi uygulanabiliyor. Lazer uygulamasının olumsuz yanlarına sahip olamayan fakat aynı etkinin yaşanmasını sağlayan derme pen uygulaması ile cildiniz sağlıklı ve lekesiz bir güzelliğe kavuşurken aynı zamanda elastikiyeti de artarak daha genç bir tene kavuşabilmeniz mümkün olur.

Derma Pen Tedavisinin Faydaları:

Derma pen tedavi yöntemi ile uygulanan lazer yönteminde olan ısı ayarı yani yanık oluşumlarının yani derinin soyulma ya da tahriş gibi durumların oluşmadan iyileşme ve yenilenmenin gerçekleştirildiği bir uygulamadır. Bu tedavi uygulaması içinde cildin üst tabakası zarar görmediği için lazer uygulamasından farklı olarak yaz aylarında da rahatlıkla uygulanabiliyor. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu tedavi ulaşılması güç olan burun kenarı, göz çevresi, dudak çevresi gibi ince deri olan alanlarda da rahatlıkla uygulanabiliyor.

Gözeneklerin sıkıştırması, gebelik çatlakları, lekelerin giderilmesi, akne izleri, cildin sıkılaşması, ince çizgilerin giderilmesinde oldukça iyi sonuçların olduğu bir tedavi yöntemidir. Derma pen uygulaması için konusunda uzman olan kişilerden yardım almanız Elifçe olarak öneriyoruz.


top
Soru SorTelefon Et