Kalıcı Makyaj

 Kalıcı Makyaj

       KALICI MAKYAJ  / MİCROPİGMENTASYON

       Kalıcı makyaj, son derece doğal bir görünümle yüzdeki kontrastları artırır, hatları belirginleştirir, bazı kusurları kapatır. Yorgun bir günün sonunda kolay kolay silinmeyen havuza, duşa, denize girdiğinizde bile sizi terk etmeyen, sizi her daim bakımlı kılan bir makyaj istiyorsanız en iyi seçeneğiniz uzman ellerde yapılmış profesyonel kalıcı makyaj olabilir ancak?
 
       Yaşla birlikte kaşlarında azalma meydana gelenler, geçirilen bir takım hastalıklar sonucu kaşlarında dökülme olanlar, yara izleri olanlar, kaşlarındaki şekil bozukluğu ve asimetrileri gidermek isteyenler için kalıcı makyaj oldukça uygun bir seçenek.
 
" alt="" align="none">" alt="" align="none">
 
         Bir çok insan kaşlarının şekilsiz ve bozuk görünümlü olduğundan veya kaş kıllarının küsmesinden, kaş kıllarının eksikliğinden dolayı sıkıntı yaşamakta. Biz bozuk görünümlü kaş yapınızı kalıcı makyaj kıl tekniği uygulaması yaparak istediğiniz güzel görünüme kavuşturuyoruz. Kalıcı makyaj kıl tekniği uygulamaları yapan kalıcı makyaj merkezimizde sizde kaşlarınıza kalıcı makyaj kaş kıl tekniği uygulaması yaptıra bilirsiniz. Profesyonel kalıcı makyaj malzemeleri ve kalıcı makyaj makinesi kullanarak yaptığımız kalıcı makyaj kıl tekniği uygulamaları kişiye özel kalıcı makyaj malzemesi kullanarak yapıyoruz.
" alt="" align="none">
 

KALICI MAKYAJ KAŞ VE DUDAK GÖLGE UYGULAMASI YAPIYORUZ

         Kalıcı makyaj kaş bölgelerinde hafif bir ton görüntüsü sağlamak için yapılır. Kaş bölgesinin boyama şeklinde gözükmemesini daha doğal ve natürel durmasını sağlayan kalıcı makyaj gölgeleme tekniği ile yapılmış kaş uygulamaları doğal bir görüntüye sahip oluyor. Aynı işlemi dudak bölgesinde kalıcı makyaj çerçeve görüntüsünü kamufle etmek içinde kullanıyoruz. Yaptığımız kalıcı makyaj dudak gölgeleme uygulaması sayesinde daha doğal görünümlü kalıcı makyaj dudak uygulamasını ortaya çıkarıyoruz. 

 
" alt="" align="none">
 
    Profesyonel kalıcı makyaj boyama uygulamalarını kalıcı makyaj kaş uygulamasında ve kalıcı makyaj dudak uygulamasında yapmaktayız. Kalıcı makyaj boyama tekniğinin anlamı yapılacak kaş bölgesinin veya kalıcı makyaj dudak bölgesinin tamamını boyama işlemidir. Kalıcı makyaj sanatçımızın tasarladığı dudak çizimi sonrasında işleme onay verdiğinizde aynı bir ruj ile boyama görünümünü elde etmek için dudak bölgesi komple boyanır. Kalıcı makyaj kaş uygulamalarında ise öncelikle kalıcı makyaj sanatçımız şekilsiz ve bozuk olan kaşınızı tasarlar onay verildikten sonra kalıcı makyaj kaş bölgenize kalıcı makyaj boyama işlemi başlar. Yapılacak kalıcı makyaj boyama uygulamasının şekline göre kalıcı makyaj işlemi uzayıp kısala bilir. Profesyonel kalıcı makyaj dudak boyama ve kalıcı makyaj kaş boyama uygulamaları yaptırmak için bizi araya bilirsiniz.   
 
" style="line-height: 1; font-size: 0.875rem;" alt="" align="none">           
 
         Profesyonel kalıcı makyaj eyeliner uygulamaları yapan kalıcı makyaj merkezimizde kalıcı makyaj eyeliner uygulamalarınızı başarılı bir şekilde yaptıra bilirsiniz. Senelerin deneyim ile kalıcı makyaj eyeliner uygulamalarını yapmaktayız.
 
         Kalıcı makyaj eyeliner nedir?

        Bu uygulama sayesinde fazla büyük gözleri normalleştirebilir, bitişik olan gözleri daha ayrı göstere bilir, küçük görünümlü olan gözleri daha büyük göstere bilir ve iddiasız olan gözlerinizi çekici ve estetik görünüme kavuştura bilirsiniz. Bu kalıcı makyaj işlemi sayesinde daha güzel bir görünüme üç ila beş yıl arası kavuşmuş olursunuz. Kalıcı makyaj eyeliner sizi daha çekici gösterir. Kalıcı makyaj eyeliner sayesinde göz kalemini beş yıl boyunca kullanmanıza gerek kalmaz.

 
" alt="" style="line-height: 1; font-size: 0.875rem;" alt="" align="right">" align="none">alt="http://hizliresim.com/GzoP1N">align="none">

               Kalıcı makyaj dudak nedir?
       Kalıcı makyaj dudak uygulamaları dudaklarınızı daha iyi görünüme, düzensiz dudak hatlarını bozuklukları düzeltir, ruj ve düzgün hatlı dolgun ve çekici bir dudak yapısına sahip olmanızı sağlar. Dudakta bulunan yara izlerini gizleye bilir. Kalıcı makyaj dudak uygulamalarımızı burada bulabilirsiniz. Profesyonel kalıcı makyaj dudak çerçevesi uygulaması, kalıcı makyaj dudak boyama uygulaması ve kalıcı kalıcı makyaj gölgeleme uygulamaları yapıyoruz. 
 
" alt="" align="none">" style="line-height: 1; font-size: 0.875rem;" alt="" align="none">
 
           KALICI MAKYAJ DUDAK GÖLGE UYGULAMALARI YAPIYORUZ.

       Profesyonel kalıcı makyaj dudak gölgelendirme uygulama işlemi kalıcı makyaj ile dudak çerçevesi çizildikten sonra dudak doğal bir görüntü kazanması için kalıcı makyaj dudak çerçevesini hafif bir görüntü kazandırmak için dudak bölgesinin bir kısmının boyama işlemine denir. Bu tarz kalıcı makyaj dudak gölgeleme uygulamaları sayesinde natürel bir kalıcı makyaj dudak görünümüne sahip olacağınız gibi dudak görünümünüz muhteşem gözükmektedir.

 

" alt="" align="none">

      Profesyonel Kalıcı Makyaj Bakımı Nasıl Yapılır

      Profesyonel kalıcı makyaj uygulaması sonrasında sizinde uymanız gereken hijyenik kurallar ve yaptırmış olduğunuz kalıcı makyaja ilaç tedavisi yapmanız gerekmektedir. Kalıcı makyajı yaptırdıktan iki saat sonra kalıcı makyaj bölgesi kuru bir peçete ile silinir. Silme işlemi aşırı baskı yapılmadan yüzeysel silinir.

     Akan kanlı yağ tabası silme işlemi bittikten sonra kulak temizleme çubuğu yardımı ile yeni yapılmış kalıcı makyaj bölgesine bepanten krem sürülür. Bepanten krem günde en az beş kere periyodik aralıklarla isteğe bağlı olarak sürülmelidir. Kalıcı makyaj için bepanten krem beş gün boyunca muntazam olarak sürülmesi gerekli olup bu tedavi yapılmadığında kalıcı makyaj bölgesinde oluşacak yara kabuğu kalın bağlayacağından boyanın bir miktarını atmasına sebebiyet vere bilir. Yeni yapılmış kalıcı makyaj bölgesine el temasından uzak durmak gereklidir. İyileşme sürecinde olan kalıcı makyaj bölgesindeki yara kabukları koparılmaz. Kalıcı makyaj bölgesine iyileşme sürecindeyken makyaj malzemeleri ile temasından kaçınılmalıdır.

   Profesyonel kalıcı makyaj yaptıran bir çok ünlüvar. Günümüzde basında, televizyon sanatçıları, sinema sanatçıları, şarkıcılar ve sporcular gibi bir çok ünlü sima kalıcı makyaj yaptırarak kalıcı makyajın avantajını yaşamaktadır. Sizde kalıcı makyaj yaptırarak kalıcı makyaj güzelliğinize güzellik katmasını sağlaya bilirsiniz. Kendinize her gün pozitif bir görüntü sağlamak için bizi arayarak kalıcı makyaj uygulaması için randevu ala bilirsiniz. 

       


                                                                            


top
Soru SorTelefon Et