Zayıflama

 Zayıflama

ELİFÇE DE ZAYIFLAMA?

  1.    Zayıflama da yeni teknoloji çok fonksiyonlu cihazlar kullanmaktayız.. Bunlar; Soğuk lipoliz (cryo), Radyo frekans, Lipolazar, kavitasyon, Lipostar, Lenf drenaj, EMS, pasif jimnastiktir. Zayıflama ve bölgesel incelme programlarından önce müşterinin vücut analizi yapılmaktadır. Vücut analiz cihazımız vücudun tüm empedanslarını ölçerek bilimsel veriler vermektedir. Vücut analiz cihazımızdan çıkan verilere uygun profesyonel zayıflama ve bölgesel incelme programlarımızda size uygun olan cihazlarımız ile işlem yapmaktayız.

2.  Lipostar,  ameliyatsız liposuction olarak anılmaktadır. Diğer zayıflama sistemlerinden farkı cihaz uygulamasında yağ parçalanmaz, elektro manyetik dalgalarla direkt yakılır. Bu sayede  de incelmenin kalıcılığı sağlanır.

3.       Kampanyamız da 2 günde bir LİPOSTAR cihazı ile uyguladığımız seanslar da, önce sorunlu bölgelere inceltici kremle masaj uygulanır. Cihaz  (lipostar)  o bölgede 40 dk. çalıştırılarak,  seans tamamlanır. Hemen ardından, tüm vücuda yosun jeli ve selülit jeli ile masaj yapılırak  30 dk lık Lenf Drenaj (Weight Sense) sistemindeki seans ile tamamlanır.

 4.    Aralardaki 2 gün lük boşluklarda müşterilerimiz tarafında tercih edilen günlerde pasif jimnastik (20 adet pet ile kasların elektrik akımıyla çalıştırılması) seansı 45 dk. Uygulanır.

      23 seanslık kampanyamız;

      8 seans LİPOSTAR + 8 seans LENF DRENAJ (Weight Sense) + 20-24 seans PASİF JİMNASTİK  ten oluşmaktadır.

                          Paket sonunda minimum 2 maksimum 4 beden incelme sağlanmaktadır.

5. Soğuk lipoliz makinamız ile aynı anda 2 farklı bölgede işlem yapılabilmektedir. Vücuttaki yağlı bölgeler belirli sıcaklıkta 0  ila -14 C arasında soğutularak yağ hücrelerinin parçalanarak yok olması sağlanmaktadır.

6. 3- 6 hafta aralar ile işleme alınır. Farklı bölgelerden devamlı işlem alınabilir. İşlem radyo frekans, lipolazer, kavitasyon işlemleri ile takviye edilebilir.

7. İnfret kızıl ötesi ışın ve pasif jimnastik cihazlarımız ile vücuttan ödemin atılması sağlanır.

8. zayıflamada ve bölgesel incelmede bölgenin emsalsiz tek merkeziyiz. Yeni nesil teknolojik tüm imkanlara mevcut eğitimli ve profesyonel personel ile hizmet vermekteyiz.

9. farklı vücut yapısı ( diyet yapıyorum, spor yapıyorum ama zayıflayamıyorum, basenlerim den şikayetçiyim, beslenme alışkanlığımı değiştiremiyorum kilo vermek istiyorum vb) Teknolojiyi sizinle buluşturduk.

10. FDA, CE, TSE belgeli cihazlarımız ile sizi üzen fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. 

 

" alt="" align="none">

" alt="" align="none">

ZAYIFLAMA / BÖLGESEL ZAYIFLAMA KOMPLİKE BİR İŞLEMDİR. CİHAZLARIMIZ (FDA, TSE, CE) BELGELİDİR.

HER MESLEKTE AYNI İŞİ DAHA UCUZA YAPABİLECEĞİNİ SÖYLEYEN BİRİLERİ MUTLAKA VARDIR.

STRES, PROBLEM YAŞAMAMAK İÇİN; PROFESYONEL HİZMET ÜRETEN DÜRÜST, KALİTELİ MERKEZLERE BAŞVURUNUZ..

   SİTEMİZDE HİZMETLER BÖLÜMÜNDEN AŞAĞIDA BİLGİLERİ VERİLEN CİHAZLARIMIZI İNCELEYEBİLİRSİNİZ. 

   1. SOĞUKLİPOLİZ (CRYO)

   2. LİPO STAR

   3. LENF DRENAJ (WEİGHT SENSE)

   4. PASİF CİMNASTİK

   5. LİPOLAZER

   6. KAVİTASYON

   7. RADYO FREKANS

    İŞLEMLERİ HAKKINDA AYRI AYRI DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. 

LİPO STAR

" alt="" align="none">

 

 

LENF DRENAJ (WEİGHT SENSE)

" alt="" align="none">

 

 

PASİF JİMNASTİK

" alt="" align="none">

 

" alt="" align="none">

 

 

 


top
Soru SorTelefon Et