Plazma Pen

 Plazma Pen

PLAZMA PEN;

Plazma Kalemi, non-invaziv yumuşak cerrahi, fibroblasting süblimasyon tedavisi, cerrahi olmayan bepropropi, dinamik cilt kaldırma, cilt sıkılaştırma ve gençleştirme için dünyanın önde gelen, en gelişmiş ve aranan plazma cihazıdır.
Ustaca, çığır açan ve hafif tasarımı sayesinde; Plazma Kalemi, cildin herhangi bir bölgesini pratik olarak inanılmaz hassasiyetle tedavi edebilen yeni nesil bir tedavi yöntemidir. Dünyadaki binlerce müşteriyi memnun eden gerçekten çarpıcı, uzun ömürlü ve doğal görünümlü sonuçlar sunar ve sonuçlarımız diğer karşılaştırmalı tedaviler, prosedürler ve cihazlarla karşılaştırıldığında özellikle etkileyicidir.
 
Dermal / yüz tabakamız cildimiz incedir.  Yaşlandıkça, daha az kollajen üretir. Elastin lifleri yıpranır ve cildimizde meydana gelen bu değişiklikler kırışıklıklara, sarkma, gevşekliğe ve dokusunu kaybetmesine neden olur.
Cihazımız ve öncü fibroblast tekniğimiz, en yeni teknolojiyi, kanıtlanmış bilim ve en iyi uygulama tekniğini kullanarak, bu etkileri dramatik bir şekilde onarmak, tersine çevirmek ve azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Plazma Kalemi, el aletimiz elektrik enerjisini aplikatör ucuna (sondaya) darbeyle iletilen elektrostatik bir enerjiye dönüştürür. Cihazımız, bir 'yalıtkan dielektrik bariyeri' ile ayrılan iki elektrot arasında elektrik boşalması yaratır. Bir engel bariyerin yüzeyinde toplanır ve bir saniyenin milyonda biri içinde 0,4 mm sondamız aracılığıyla plazma flaşını boşaltır. Sürekli bir doğrudan enerji kaynağı kullanmak; Bir plazma gazı oluşturmak için havadaki azot ve oksijeni iyonize ediyoruz. Bu plazma gazı, cihazımızın sunduğu plazmanın benzersiz parmak ucu ve isteğe bağlı kontrolü ile korunur.
Plazma Kalemi ile ilk önce, epidermisi kasıltır ve yüzeyde cildi sıkılaştırmaya, kaldırmaya ve gençleşmeye yol açan taze, güzel yeni cilt hücreleri oluşturmaya teşvik eder. Sonra, dermisteki fibroblastları hedefleyerek, kolajen üretim, hizalama ve çapraz bağlama işlemini başlatırız ve bu, cildinizi aşağıdan şişirmek, dolgunlaştırmak ve kaldırmak suretiyle çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Plazma Kalemi, elastikiyetini ve esnekliğini geri vermek için dermisinizdeki iskeleyi yeniden şekillendirmeye, yeniden yapılandırmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur ve aslında kırışıklıklara neden olan bazı olumsuz davranışları önlüyoruz.
plazma parıltısı, cilde mutlak hassasiyetle transfer olur ve çevresindeki dokuların hiçbirine zarar vermez. İlk ve en acil etki epidermisin dış tabakasına iletilir; burada cildi derhal daraltan ve sıkılaştıran dış mikro travmalar yaratır. Bu termal bozulma daha sonra, fazla cildin yüzeysel olarak, birkaç gün içinde küçük pullar şeklinde düşen küçük kabuklara kurumasına neden olur.
Eşzamanlı olarak, plazmamız aşağıdaki dermis içerisindeki fibroblastlara nüfuz eder ve bu da kollajen hücrelerinin hızlandırılmış bölünmesini ve göçünü uyarır. Dermis aslında yaklaşık olarak% 95 oranında kollajenden oluşur. Fibroblastlar, bir yara iyileşme süreci veya enflamatuar bir tepki ile uyarılmadıkları sürece bağ dokularında nadiren bölünürler ve bunu tam olarak Plazma Kalemi ile yaparız ve bu yüzden buna fibroblastlama diyoruz.
Plazma Kalemi ayrıca “bazal keratinositlerin” cildin yüzeyine göçünü uyarır. Derideki yaralar, kısmen keratinositlerin cildin bazal katmanından kolajenin harekete geçmesi ile onarılır ve oluşturduğumuz mikro yaraların yarattığı boşlukları doldururlar.
Etkileri, birçok sonuç kalıcı olmasına rağmen yaklaşık 3 yıl sürer.
 
 


top
Soru SorTelefon Et