Fokuslu Ultrason HİFU

 Fokuslu Ultrason HİFU

TEK SEANSTA AMELİYATSIZ GENÇLEŞME

1. Tek seansta istenilen sonucu verir.

2. Non-İnvaziv bir yöntemdir.

3. 4 mevsim, her cilt tipine uygulanabilir.

5. İyileşme süreci iyidir.

6. Uygulamanın hemen ardından günlük hayata geri dönülebilir.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

HİFU( high ıntensty focus ultrasound) teknolojisi ile çalışır.

HİFU, lazer teknolojisinin çözemediği, sadece cerrahi operasyonlarla başarılabilen yüz germe operasyonunu enjeksiyonsuz, iyileşme süresine ihtiyaç duyulmadan , risksiz çözebilen yepyeni bir teknolojidir.

 7 ve 3 MHZ. BAŞLIKLAR İLE 0,5 SANİYE İÇERİSİNDE AYNI NOKTAYA 2 ATIŞ

Derin dokulara odaklanmış ses dalgaları göndererek kolajen üretimini harekete geçirir.Bu sayade yüksek etkinlikte ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi oluşur.

Hifu uygulaması, cildin 4.5 mm, 3 mm, 1.5 mm - 13 mmderinliğinde ısıya bağlı hasar yaratmaktadır. Cildin doğal savunma mekanizmasını harekete geçirerek kolajen üretimini hızlandırır.

Tek bir uygulama ile cilt 1-5 ay içerisinde yüksek oranda gerilerek, çok daha genç ve sağlıklı görünürken etkisi 1 yıldan fazla muhafaza eder.

HİFU TEKNOLOJİSİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ:

HİFU teknolojisi sayesinde ısı enerjisi doğrudan deri altına iletilerek kolajen üretimi harekete geçirilir. Bu şekilde cilt dokusu desteklenerek ciltteki sarkmalar azaltılır. Cerrahi yöntemlerle yapılan gerdirme işlemi , bu teknolojiyle herhangi bir enjeksiyon dahi kullanılmadan ameliyetsız bir şekilde gerçekleştirilir.ayrıca herhangi bir riski de yoktur. Bu yöntem hem yüzde hem de tüm vücuda uygulanabilir. Tüm cilt tipleri için güvenli ve konforlu bir uygulamadır.

UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

1. Boyun ve yüzde non-invaziv yöntem ile tek seansta yüz germe.

2. 40-60 dakika süre

3. tek seans uygumla sonrası ciltte uzun soluklu, fark edilir, muhteşem etki.

4. Ameliyatsız ve ağrısız yöntem sayesinde daha konforlu uygulama.

5. Uygulamadan sonra hızlı iyileşme süreci, minimum yan etki, yüksek hasta konforu, günlük hayata devam edebilme olanağı

6. Farklı medikal ürünler ile kombinasyona uygunluk.

7. Düşük maliyeti ve hızlı , etkili uygulama yöntemi, efektif sonuçlar.

8. Uygulayıcılara ciltte uygulama öncesi ve uygulama esnasında esneklik ve kolay kullanım imkanı.

TEKNİK ÜSTÜNLÜKLERİ
Başlıktaki otomatik sistem sayesinde bir bölgeye kendiliğinden 0,5 saniyede 2 atış yapar.

Başlıklarda oluşan Odaklı Ultrasonik dalga kullanılarak cilde 1 saniye içerisinde 2 kere olarak SMAS ve Dermis tabakasına enerji yollanır.

1.5 mm/4.3 Mhz-2 Hz

3 mm /4.3 Mhz – 2 Hz

4.5 mm /4.3 Mhz- saniye

Cilde herhangi bir zarar vermeden yeniden yapılanmasını (rejenerasyon) sağlar. Kolajen lif ve elastikiyet oluşumunu teşvik eder. Hızlı bir şekilde kas oluşumunu destekler ve cilde elastikiyetini geri kazandırır.

AVANTAJLARI:
1. 1.5 mm ve 3 mm başlıklarda 4.3 Mhz enerji 0,5 saniye içerisinde 2 kere aynı noktaya gönderilerek hedef toplam enerjiye herhangi bir acı ve risk olmadan ulaşır. Bu sayede hedef noktalarda 60-80 C ısı oluşturulur. 3 farklı başlık (1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm) sayesinde farklı cilt derinliklerinde etki gösterir. Kullanılan enerji epidermise zarar vermeden hedef bölgeye ulaşır.

2. Dermal kolojen dokularda ısı etkisi yaratarak yağ tabakasını ve SMAS tabakasını harekete geçirir. Sonuçlar RF ve Fraksiyonel RF uygulamasına göre öok daha fazla etkilidir.

3. HİFU teknolojisi ile cilt tek tek bir uygulamayla gerdirilerek ve sıkılaştırılarak 12-24 ay etki sağlar.

4. Uygulamadan sonra günlük hayata devam edebilirsiniz.

4. Kullanımı oldukça kolaydır. Ek bir gerece ihtiyaç duyulmadığı için oldukça düşük maliyetlidir.

YÜZ BAŞLIKLARI TEDAVİ BÖLGELERİ (STANDART)
1.   1.5 mm / 4.3 Mhz-2 Hz başlığın hedefi üst dermis tabakasıdır. Bu başlık ile akne tedavisi, geniş gözeneklerin daraltılması, çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi ugulamaları yapılır.

2.  3 mm / 4.3 Mhz-2 hz başlığın hedefi alt dermis tabakasıdır. Bu başlık ile gözaltı torbalarının giderilmesi, göz çevresinde sıkılaşma, nazolabial tedavisi uygulanır.

3. 4.5 mm / 4.3 Mhz başlığın hedefi SMAS tabakasıdır. Bu başlık ile yüz sıkılaştırma, cilt elastikiyetini sağlama tedavisi uygulanır.

VÜCUT BAŞLIKLARI TEDAVİ BÖLGELERİ (OPSİYONEL)
1. 7-8  mm / 4.3 Mhz-2 hz başlığın hedefi yağ katmanıdır. Kol, bel çevresi, kalça bölgesindeki fazla yağların parçalanması için kullanılmaktadır.

2. 11mm - 13 mm. /4.3 Mhz-2 Hz  başlığın hedefi Subkutan tabakasıdır. Vücut sıkılaştırma, lifting ve elastikiyet kaybının giderilmesi için kullanılmaktadır.

3.  18 mm /4.3 Mhz-2 Hz başlığın hedefi hem vücut yağ tabakası hem de Subkutan tabakasıdır. En son rakipsiz bir teknolojiye sahip olup vücut sıkılaştırma , lifting ve elastikiyet kaybında muhteşem sonuçlar için rakipsizdir.


top
Soru SorTelefon Et