Haydrafacial

 Haydrafacial

Sizleri  son yılların en iyi ve yeni cilt bakımıyla tanıştırmak istiyoruz!

Patentli bir teknolojiye sahip olan HydraFacial?ı cildiniz çok sevecek. HydraFacial cildinizi temizler, ölü hücrelerden arındırır, nemlendirir, ince çizgiler üzerinde etkilidir, anında parlaklık kazandırır ve cildinizi derinlemesine besler.

Canlandırma + Nemlendirme

Ağrısız vakumlama özelliği ile gözeneklerinizi zedelemeden ölü hücrelerden arındırır, aynı zamanda cildinizi derinlemesine nemlendirerek besler.

Geleceğe yatırım + Koruma

Canlı bir görünüm için cilt yüzeyini antioksidanlar ve peptitlerle besler. Koruma sağlar, ince çizgileri yok eder.

HAYATINIZIN EN İYİ CİLDİNE KAVUŞMAK İÇİN SADECE 50-60 DAKİKANIZI AYIRIN, 6 AŞAMALI HYDRAFACIAL DENEYİMİNİ YAŞAYIN!

İnce çizgiler + Kırışıklıklar
 Esneklik + Sertlik
 Ton farklılıkları + Cansızlık
 Pürüzlü deri dokusu
 Kahverengi lekeler
 Yağlı + Mat Deri
 Genişlemiş Gözenekler  İçin çözüm HydraFacial

Hydrafacial MD nedir?  

El değmeden yapılan bir cilt temizleme bakımı.  Özel bir makine yardımıyla ilk defa temizleme, soyma,yenileme, nemlendirme,antioksidan koruma ve akne tedavisi işlemlerinin kombinasyonu birarada yapılıyor.

Her cilt tipine uygun olan Hydrafacial sanıldığı gibi sadece bir temizlik işlemi değil ayrıca cilt kırışıkları,cilt lekeleri, büyük gözenekler ve akne tedavisinde de iddialı .

En belirgin özelliği ise cilde kontrollü bir şekilde zarar vermesi. Evet yanlış duymadınız, birçok cilt bakımı yönteminde olduğu gibi ciltte oluşturulan bu kontrollü tahribat, cildin kendini onarma mekanizmasını harekete geçiriyor.

 El ile yapılan işlem esnasında cildin 1. tabakası Epidermise zarar veriyoruz ama Hydrafacial ile böyle bir sorun yok. Bizi ilgilendiren  cildin 2. tabakası olan ?Dermis?. Bu sayede yüzeysel değil daha derin bir temizleme ve cildi harekete geçirme söz konusu.  Bu sayede hydrafacial, kolajeni arttırarak cildin yenilenmesine de yardımcı oluyor.

Hydrafacial ?da özel içerikli serum ve vakumlama aracılığı ile cildin yüzeyindeki ölü deriyi temizliyor. Bunu cihazın ucuna takılan kişiye özel başlıklar aracılığı ile bir takım asitler ve vitaminler içeren serumlar sayesinde  cildi resmen vakumla süpürerek yapıyor diyebilirim.

İşlem bittiğinde cihazın haznesine biriken kiri ve ölü deri kalıntıları cildin derinlemesine temizlendiğinin en büyük kanıtı.

Gelelim cilt yüzeyini nasıl temizlediğine; Bir çeşit peeling, ama suyla yapılıyor gibi düşünün.  Öyle yoğun ve tanzikli bir su ki , sıvı dermabrazyon teknolojisi ile cildi tahriş etmeden ölü hücrelerden arındırarak peeling yapıyor.

4 aşamadan oluşan Hydrafacial bakımı, son aşamasında da çizgi bakımı hedefliyor. Özel bir kolajen içeriğini tanzikle cilde veriyor ve iki renkte  cilde verilen farklı ultraviole ışınlar ile gözeneklerin sıkılaşmasını sağlıyor. 

İşlemler 45-60 dakika arası sürüyor, bittiğinde inanılmaz sağlıklı,genç ve temiz bir görünüm oluyor.

Sonuç? 

Hydrafacial başarılı bir işlem, işlem sonunda klasik cilt bakımında olduğu gibi pamuk gibi yumuşak, parlak ve dinlenmiş bir cildiniz oluyor, ancak bu etkiyi korumak için işlemi bir kez yaptırmak yeteli değil, Yaşlanma karşıtı bakımdan tam anlamıyla faydalanabilmek için düzenli olarak yaptırmak çok önemli.  Mesela ayda 1:)

Elifçe de haydrafacial altı aşamalı olarak yapılmakta. Cilt kozmetik ürünlerden arındırıldıktan sonra; Çok fonksiyonlu gelişmiş cihazımızla ilk olarak cilt ultrasound probu ile geçilir. Sonra tree polar probu ve Radyo frekans Probu  ile cilt gerdirilir. Soğuk probu ile cilt yatıştırılır. Oksijen spray ile cilde farklı serumlar yedirilir ve nemlendirilir. Son olarak haydrafacial probu ile vakum ve su ile cilt derinlemesine temizlenir.

 


top
Soru SorTelefon Et