Hakkımızda

Hakkımızda

    Elifçe Güzellik Merkezi;  Estetisyen Eğitmen Elif MERTGENÇ liderliğinde, profesyonel kadrosu, uzun yıllar Estetik ve Güzellik sektöründe edinilen tecrübe  ve bir çok üniteye ( Epilasyon, Zayıflama, Medikal Cilt bakımı, Kalıcı Makyaj, Anti - Aging tedaviler, Kırışıklık ve leke tedavileri, Fokuslu Ultrason,  Bölgesel İncelme, Makyaj uygulamaları, Dövme Silme, Karbon Peeling, Vücut bakımı, Profesyonel  Cilt analizi, Profesyonel Vücut analiz, soğuk lipoliz, Dr Pen, Dr Roler, Plazma pen, Led traphy  vb.) sahip geniş hizmet yelpazesi ile 2010 yılında Erzincan’ da hizmet vermeye başlamıştır.

     Temel ilkemiz; en kaliteli ürünü en iyi hizmetle sunmak, kalitesi ile tanınan dünyaca ünlü firmaların (TSE-CE-FDA) belgeli kaliteli ürünlerini kullanarak sektörde her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktır.

    Öncelikle sağlığınızı korumayı, daha sonra sizleri en son teknoloji yardımıyla güzellik alanında sonsuz doyuma ulaştırmayı hedeflemekteyiz. 

   Ekonomik ve ultralüx güzellik her insanın hakkıdır prensibiyle bayan (belirli saat aralığında belirli branşlarda erkek) estetiğinde 1. sınıf ve TSE Kalite ve Güvencesiyle hizmet vermekteyiz.

     Her insan güzeldir. Sizi özel hissettirecek ve özel olduğunuzu hatırlatacak tüm profesyonel uygulamalar ve buna yakından şahit olmak için Elifçe’ye başvurmak yeterli olacaktır. Ulusal ve uluslar arası basın ve yayın kuruluşlarınca bölgemizde ve Türkiye’de saygın ve sektöründe lider olması sebebiyle,  Elifçe aranılan  bir markadır. 
    Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Kaliteli, Güvenli, Dürüst, Hijyenik ve Sevgi dolu bir ortamda, bütçenizi de üzmeden size yönelik çözümler  için  Merkezimize  bekliyoruz. 

   Elifçe Estetik ve Fiber Medikal şirketlerimiz ile Dünyada Güzellik sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bölgemizde ve Erzincan'da Güzellik Ekipmanları ithalat, ihracat ve teknik servis hizmeti sunan TEK işletmeyiz. Elifçe estetik / Fiber Medikal şirketimiz, çalışanlarımız ülkemizde ve Dünyanın farklı ülkelerinde gerçekleştirilen güzellik fuarlarına katılımları sağlanarak teknolojik gelişimlere devamlı adapte olmaları sağlanmaktadır. Elifçe Güzellik Merkezi Estetisyen Eğitmen istihdam eden Erzincan daki TEK Güzellik Merkezidir. Kişiye ÖZEL ve randevulu hizmet sunulan Merkezimizde Dünyadaki SON teknoloji ve yenilikleri bulacaksınız. 

      Elifçe Güzellik Merkezi TSE- HYB belgeli Türkiye’deki üç, Bölgenin TEK Güzellik Merkezidir.  Elifçe T.C. Türk Patent Enstitüsü Marka Tescilli  Güzellik Merkezidir.

  

                                                                KALİTE BİZİM KÜLTÜRÜMÜZDÜR…  ELİFÇE


top
Soru SorTelefon Et